stevens punching banner

Contact


Er kan niet geleverd worden bij ons tussen 26/12 & 30/12.
Onze burelen en productie blijven wel open.


Onze medewerkers staan graag tot uw dienst:

Peter Stevens Gedelegeerd bestuurder Peter@spsfe.be 057/20 21 47
Nicolas Stevens Gedelegeerd bestuurder Nicolas@spsfe.be 057/20 21 47
Michiel Decroos Aankoop en verkoop Michiel@spsfe.be 057/22 93 33
Shirley Kluits Technisch bediende verkoop  Shirley@spsfe.be 057/22 93 34
Stefaan Lahousse Kwaliteit Stefaan@spsfe.be 057/22 93 36
Erwin Crombé Tekenaar - Programmatie Erwin@spsfe.be 057/22 93 35
Marika Morlion Boekhouding - Personeel Marika@spsfe.be 057/22 93 32
Annick Ameloot Administratie - Facturatie Annick@spsfe.be 057/20 21 47
Karolien Meersseman Administratie - Facturatie Karolien@spsfe.be 057/20 21 47

Stevens Punching N.V.
Zonnebeekseweg 221
8900 Ieper
BE 418.923.501
Tel. : +32(0)57/20.21.47


EN-1090 certified.
ISO 9001 certified.

 

 

Contact formulier

Voornaam:*
Naam:*
E-mail:*
Adres:
Postcode:*
Stad:*
Telefoon:
Website:
Bedrijf:
Opmerkingen:
Ik heb het privacy beleid gelezen en ga hiermee akkoord
Spam controle*